سئو و بهینه سازی سایت

بهتر دیده شوید

سئو چیست

سئو (SEO) مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است ،بالاترین رتبه یک سایت در نتایج موتورهای جستجو ،موتورهای جست و جوگر از الگوریتم های ریاضیاتی پیچیده ای استفاده می کنند و سئو کاران ما با انجام فاکتورهای سئو ،بدون هیچ نگرانی سایت ها را به صفحه اول گوگل می رسانند.هرچه سایت درموتورهای جست وجو از جمله گوگل با کلمات پربازدید و پرسرچ جایگاه بالاتری داشته باشد بازدیدکنندگان و مشتریان زیادتری روزانه به وب سایت آنها سرمی زند .

سرویس های ما

 • همه کاربران دوست دارند سایتشون از نظر بازید دارای بازدید بالایی باشد اما وقتی  به موتورهای جستجو می رسیم بسیار سخت میشه که بتونیم تشخیص بدیم از کجا شروع کنیم. روش هایی برای بهینه سازی وب سایت برای ranking بهتر در موتور جستجو است که در موارد پایین توضیح می دهیم.

  یکی از مهم ترین بخش های سئو کلمات کلیدی هستند.شما شاید بخواهید در موتورهای جستجو سایت خود را با کلمات  کلیدی معرفی کنید.خوب به چه نحوی یک کلمه کلیدی برای  وب سایت خود ایجاد کنیم؟

  • کلمه ی مورد نظر خود را در عنوان سایت و پست های خود قرار دهید.موتورهای جستجو توجه خاصی به تگ عنوان( Title ) دارند.
  • اطمینان حاصل نمایید که تگ های <h1 > و <h2 > و <h3 > شما شامل کلمه ی کلیدی مورد نظر باشد.
  • کلمه ی مورد نظر خود را در بالای پست ها قرار دهید.کلمه و جملاتی که در بالای پست های قرار دارند دارای ارزش بیشتری هستند از کلماتی که در پایین پست ها قرار می گیرند.
  • از ایجاد انبوه کلمات کلیدی ( Keyword Stuffing ) خودداری کنید.این خیلی مهم است شما این تصور را ایجاد نکنید که به هر روشی میخواهید برای کلمه ی مورد نظر رنک بگیرید.سعی کنید چگالی کلمه ی کلیدی خود را نزدیک به ۵ درصد نگه دارید.
  • کلمات کلیدی خود را در آخرین پاراگراف قرار دهید.موتورهای جستجو متوجه این موضوع هستند که کلمات کلیدی در پاراگراف آخر که برای جمع بندی به کار میرود قرار میگیرند.
  • کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید.شاید خیلی روشن باشد که چه سایتی باید چه کلمه ای را انتخاب کند.اما این را هم مدنظر داشته باشید هیچ وقت کار خود را با سخت ترین کلمات شروع نکنید اگر شما چندین کلمه ی طولانی تر را بتوانید برای خود بگیرید کلمات کوتاه تر و سخت تر آسان تر خواهند بود.
  • طبیعی بنویسید.آیا این ضرب المثل را شنیده اید که هرچیز از دل برآید بر دل نشیند؟این دقیقا باید در مقالات شما رعایت شود.سعی کنید مقالات خود را بر این اساس ننویسید که موتورجستجو را راضی کنید سعی کنید برای راضی کردن کاربران بنویسید.
  • کلمات اشتباه انتخاب نکنید.فکر کنید مقاله ای  مینویسید که در مورد وضعیت تحصیلی مردم در ایران می باشد.اگر در مقاله ی شما کلماتی مثل ایران و تحصیلات مداوم و بی هدف تکرار شوند اول بر مخاطبان شما اثر منفی میگذارد.سپس باعث میشود موتور جستجو هدف شما را درک نکند از تکرار این کلمات و فکر کند شما دارید Keyword Stuffing انجام میدهید.

 • علاوه بر اینکه سئو میتواند باعث افزایش بازدید سایت شود زیرا میتواند کسب و کارتون رو هم معرفی کند.

  یکی از راه های ورود به تجارت الکترونیک، سئو می باشد اینکه سئو چیه یک بحث طولانیه چرا که سئو با توجه به اهدافی که دارد معمولا از دید مدیران وب سایت به صورت های مختلفی تعریف می شود اما به طور کلی میشه گفت که  سئو مجموعه ای از قوانینی هست که برای بهینه سازی سایت مورد استفاده قرار می گیرد و هدف از آن دستیابی به رتبه های برتر موتورهای جستجوگر می باشد .

  به طور خلاصه یکی از روش های مفید برای کسب و کار  بهینه سازی سایت می باشد شما به آسانی و تنها با طراحی سایت و بهینه سازی آن می توانید کالای خود را بدون محدودیت جغرافیای به افراد گوناگون در دنیا معرفی کنید .

 • وقتی  سایتی طراحی میشه، مهمترین کار هر طراح سایت اینه که بالاترین جایگاه صفحه نتایج جستجوی گوگل رو بگیره تا بتواند ترافیک رو به بیشترین حد  برسونه. شما باید سایتتون را طوری بهینه کنید که رتبه بهتری بگیرد . به عنوان یه طراح سایت که باید کارش همیشه با قوانین موتورهای جستجو و نیازهای مشتریش مطابق باشد، و از راهکارهای کلاه سیاه ها یا روش های غیر اخلاقی تبعیت نکند، میتونیم بگیم همه این ها باعث میشه در حوزه رتبه بندی سایت ها جلوتر از بقیه رقبا باشیم.

  سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، یکسری روش هاست که طراحان سایت بکار میبرند تا وقتی عبارت مرتبط با سایت تو یه موتورجستجو سرچ می شود، سایت ما بهتر و بیشتر دیده می شود. این دسته از روش ها میتواند شامل افزایش سرعت سایت، ساختار و مطالب و حتی راهکارهای بیرون صفحه مثل بازاریابی شبکه های اجتماعی، ساخت لینک و غیره باشد. یه سئو خوب میتواند تضمین کنه که سایت توی جستجوهای طبیعی که کاربرهای موتورجستجو انجام میدهند، تو جایگاه بالایی قرار میگیره. به هر حال چه بخواهید چه نخواهید، بالا رفتن تو صفحه نتایج هنوز هم خیلی مسئله مهمی محسوب می شود، چون بیشتر از نصف ترافیک سایت از همین جستجو های طبیعی وارد سایت می شوند و راه های دیگه مثل تبلیغات، شبکه های اجتماعی و رتبه گیری های دیگه خیلی کمتر اثر می گذارند.

 • قبل از  مشاوره سئو ، اول  به سوالای زیر جواب دهید.

  اطلاعات شما از وضعیت سایت چقدر است و آیا در  بروزرسانی های سایت گوگل هستید یا نه؟
  • از وضعیت سایتتون خبر دارید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید!
  • از وضعیت سایتتون خبر ندارید!
  • اصلا وب سایتی ندارید!

  نکته : هر جایی که لغتی مثل “تضمینی” در مورد سئو سایت دیدید، روی آن خطی بکشید. بعنوان نمونه: سئو تضمینی در 3 ماه. هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از 3 ماه برای ثبات سئو سایت شما و مشکلاتی که گوگل برایتان بوجود خواهد آورد، وجود ندارد. در ضمن سئو سایت تا زمان بالا آمدن سایت در موتور های جستجوگر، با توجه به کلمات کلیدی هدف ادامه خواهد داشت و زمان آن دقیقا مشخص نخواهد بود.
  توجه : یک وب سایت از زمان تولید و در طول زمان حیاتش نیاز به سئو، بهینه سازی سایت، محتوای مناسب و نگهداری دارد.

  روش مشاوره سئو

  روش مشاوره سئو شرکت برنا پرداز پایا برای رضایت شما مشتریان عزیز به صورت زیر اقدام می کند:
  در حالت کلی جهت ارائه مشاوره سئو ، سوال هایی از شما می پرسیم که ممکن است جوابی برای آنها نداشته باشید.
  ۱) با ابزار های سئو، بهینه سازی و گزارش دهی وبسایت آشنایی دارید؟
  ۲) چه کلمات کلیدی جهت سئو سایت در نظر دارید؟
  ۳) آیا قادر به تولید محتوای اصولی  سایتتون هستید؟
  مواردی که در مورد یک شرکت ارائه دهنده و روش مشاوره سئو مهم است تا بدانید:
  ۱) نمونه کار های  انجام شده در سئو و بهینه سازی
  ۲) نتایج بدست آمده از سئو و بهینه سازی وب سایت های انجام شده
  ۳) وضعیت وبسایت مربوط به خود شرکتی که اقدام به ارائه مشاوره سئو می نماید، چگونه است؟
  ۴) تا چه اندازه شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در میان کاربران و مدیران سایت محبوبیت دارد؟
  ۵) گرفتن هزینه های مناسب مطابق ارائه خدماتی که در سئو و بهینه سازی وب سایت داریم،  توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سئو

  مشاوره بهینه سازی سایت

  انواع مشاوره سئو

  ۱) انواع مشاوره سئو در راه اندازی وب سایت های ورد پرسی (در صورت نیاز) که شرکت برنا پرداز پایا بعنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و بهینه سازی سایت های وردپرسی و تضمین بالاترین بازدهی، اقدام به انتخاب یک دامنه مناسب با کسب و کارتان و یک استراکچر و قالب بهینه خواهد نمود.
  ۲) مشاوره سئو در کسب و کار های کوچک و مدیریت مستقیم سایت و انجام کار های مربوط به سئو داخل سایت
  ۳) مشاوره سئو در کسب و کار های بزرگ بهترین طرح برای پیشبرد سایت
  با مطالعه این مقاله و کسب آگاهی، بهترین مشاور در انتخاب خدمات سئو سایت خود باشید.

  هدف از مشاوره های سئو  :
  شرکت مهندسی برنا پرداز پایا بدنبال دو هدف کلی از ارائه خدمات مشاوره سئو می باشد:
   کمک به کاربران در کسب موفقیت در رسیدن به ایده ها و هدف هایشان.
   برای برنا پرداز با 10 سال تجربه، موفقیتی دیگر در رساندن شما به هدفتان، همچنین کسب محبوبیت و اعتبار به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت در میان کاربران.

  اهداف دیگر مشاوره سئو

  • ارائه روش های خاص طراحی و بهینه سازی سایت های بدردبخور با اصولی از سئو
  • بررسی کلمات کلیدی برای استفاده در سئو سایت
  • تعیین زمان برای سئو و بهینه سازی سایت

چرا سئو مساله مهم در هر کسب و کاری محسوب می شود؟

سئو و مساله بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجو یکی از مسائل حائز اهمیت می باشد. سئو توجه بسیار بالایی بر موتورهای جستجو داشته و به این توجه دارد که مخاطبین چگونه محتوایی را انتخاب می کنند و یا چه محصولاتی را خریداری می کنند و یا چه خدماتی را انتخاب می نمایند. مردم برحسب چیزی که از طریق موتورهای جستجو می یابند خرید خود را انجام می دهند.

موارد حائز اهمیت در سئو

☑️ جستجو محلی، سئو محلی

برای موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ و یاهو بسیار مهم است کاربر از کجا و چه چیزی را جستجو می کند. که موتورهای جستجو از طریق آیپی سیستم موبایل و یا دسکتاپ شما، موقعیت محلیتان را تشخیص داده و بر همان اساس نتایج نزدیک تر به شما را در اختیارتان قرار می دهد.

☑️ محتوایی با کیفیت

هدف موتورهای جستجو همچون گوگل، برگشت بهترین نتایج و مرتبط ترین آن با جستجو کاربر می باشد. بنابراین هر چه محتوای مرتبط تر با جستجوی کاربران ایجاد نمایید شانس بیشتری برای کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو خواهید داشت. زمانیکه که کاربران بر روی سایت شما صرف می کنند بسیار مهم است و هر چه درصد خروجشان از سایت کمتر باشد رتبه بالاتری از نظر گوگل کسب خواهید کرد. همچنین هر چه محتوای به روزتری تهیه نمایید امتیاز بیشتری از نظر موتورهای جستجو کسب خواهید کرد.

☑️ درج برچسب های مهم در بخش های مهم وبسایت

تگ عنوان سایت، تگ هدینگ و یا همان سرتیترهای مطلبتان، نام جایگزین در عکس ها و …
اگر برچسبی برای نوشته خود انتخاب نمایید و سپس محتوای خود را حول آن برچسب و یا عنوان شرح دهید، گوگل تشخیص خواهد داد تمرکز آن محتوا بر روی چه کلمات کلیدی می باشد.
الگوریتم های گوگل نیز توسط موتور جستجو بینگ بررسی میشود و براساس آن کاربر خود را به نزدیک ترین محتوا هدایت می کنند.

اخرین مطالب