طراحی وتوسعه نرم افزار

توسعه نرم‌افزار از یک طرح برای مسئله خواسته شده (امکان‌سنجی) آغاز شده، پس از دریافت خواسته‌ها باید سیستم مود نظر را خوب تحلیل کنیم و آ ن را به خوبی بشناسیم. باید بتوانیم تحلیل کنیم که خروجی این سیتم چه خواهد بود. تحلیل درست سیستم به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم بهترین روش و متدولوژی تولید نرم افزار( مجموعه ای از قوانین و ابزار هایی که ما رو مرحله به مرحله در تولید نرم افزار راهنمایی می کنند) ، را انتخاب کنیم. در مرحله آخر با استفاده از ابزار های موجود ، پیاده سازی نرم افزار را شروع می کنیم.

شرکت برنا پرداز با بهره گیری از این فرایند ضمن برآورد ساختن نیازهای کاربران و تولید نرم فزاری با کیفیت مناسب به دنبال اجرای طرح در مدت زمان بندی شده ، می باشد. گروه متخصصین ما همواره به دنبال بهره گیری از به روز ترین دانش ها برای تولید نرم افزار بوده تا بتوانند بهترین محصول را ارائه دهند.

تیم پویا

بهرهگیری از تیم پویا وخلاق در زمینه طراحی نرم افزار

کیفیت

تولید نرم افزار مطابق با اخرین استانداردها

بومی سازی

تغییرات بر اساس نظر کاربران

سامانه پشتیبانی

تیم پشتیبان ما همواره با شماست

روش پیاده سازی

بهره گیری ازجدیدترین دانش ها واستانداردها

قیمت مناسب

ارائه خدمات نرم افزاری با قیمت مناسب برای جلب رضایت مشتری

همکاری در تولید نرم افزار

کارشناسان ما از پیشنهادات و ایده های خوب شما استقبال کرده و زمینه همکاری را جهت تولید نرم افزار فراهم خواهند کرد . ایده های خود را با ما درمیان بگذارید، ما همراه با کارشناسانمان درکنار شما خواهیم بود تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز همکاری خود را آغاز کرده و ایده های شما را به حقیقت تبدیل کنیم.

امروزه نرم افزار بخش جدا نشدنی از هر کسب و کاراست. با توسعه کسب و کار، مدیریت آن سخت و پرهزیه شده و نیاز به وجود سیستم های نرم افزاری جهت افزایش سرعت، دقت و کاهش هزینه ها احساس می شود. اگر نرم افزار مناسبی برای کسب و کار خود پیدا نکردید به ما مراجعه کنید تا با همکاری هم راه حلی برای تولید نرم افزار مورد نیاز بیابیم.

مراحل طراحی نرم افزار

  • (1ارسال درخواست
  • 2)بررسی در خواست توسط کارشناسان
  • (3جلسه بررسی
  • 4)عقد قرارداد
  • (5شروع فرایند برنامه نویسی
  • 6)رفع اصلاحات
  • (7تحویل نرم افزار
  • 8)آموزش

آیا می خواهید نرم افزار دلخواه خود را داشته باشید؟

با تماس بگیرید